You are here

You are here

  Automobilio stiklų remonto kaina

  insurance

  Jei esate apsidraudę, daugeliu atvejų automobilio stiklų remontas atliekamas nemokamai. Ir paprastai remontas neturi įtakos kaupiamajai draudimo nuolaidai. „Glassdrive“ viskuo pasirūpina bendraudama su jūsų draudimo bendrove.

  Net ir tuo atveju, kai stiklo pažeidimams draudimas negalioja, stiklo remontas kainuos mažiau. Automobilio stiklo remontas kainuoja mažiau nei stiklo keitimas. Leiskite mūsų profesionaliems montuotojams nuspręsti, ar stiklą galima suremontuoti, ar jį reikia keisti.

  Automobilio stiklo keitimo kaina

  Automobilio stiklo keitimo kaina priklauso nuo automobilio gamintojo ir modelio. Jei norite sužinoti, kiek kainuoja jūsų automobilio priekinio stiklo keitimas, kreipkitės į mūsų komandą, kurie apžiūrės ir įvertins pažeidimą bei informuos jus apie išlaidas priklausomai nuo draudimo sąlygų.

  Patikima kokybė

  „Glassdrive“ rūpi jūsų saugumas. Tik originalus automobilio gamintojo stiklas gali atkurti pradinę transporto priemonės būklę. Būtent todėl naudojame tik originalius (OEM) stiklus. Naudojame tik originalius automobilių stiklus ir gaminius, o darbus atlieka tik patyrę montuotojai, todėl galime užtikrinti darbų kokybę.

  bta-logo       ergo-logo gjensidije-logo  
  seesam logotipas swedbank  
  estonia        
         

  Pažeistas stiklas?

  Photo

  Prašau užsiregistruokite konsultacijai.
  Mūsų specialistai su malonumu atsakys į Jūsų klausimus.

  Sukurkite susitikimą.
  Mes viskuo pasirūpinsime!