dfdf

Soliarinė plėvelė automobiliams

Jei norite didesnio komforto automobilyje, mes galime užtamsinti jūsų automobilio stiklus soliarine plėvele. Langų tamsinimui naudojama plėvelė atspindi ir sugeria saulės karštį, todėl automobilio salonas neįkaista. Langų tamsinimas turi daug privalumų, įskaitant geresnį vairuotojo matomumą, mažesnes važiavimo išlaidas, apsaugą nuo UV spindulių ir geresnę automobilio išvaizdą.

Soliarinė plėvelė automobiliams: savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės plėvelę

„Glassdrive“ rūpi jūsų saugumas. Soliarinė plėvelė sumažina saulės, sniego ir kitų automobilių žibintų atspindžius bei užtikrina geresnį matomumą. Tik originalios įrangos gamintojai (OEM) gali pasiūlyti tinkamą plėvelę, skirtą langų tamsinimui, kuri apsaugos jus ir jūsų automobilį. Būtent todėl priekinių stiklų tamsinimui naudojame OEM standartus atitinkančią soliarinę plėvelę. Naudojame tik originalias atsargines dalis ir gaminius, o darbus atlieka tik patyrę montuotojai, todėl galime užtikrinti stiklų tamsinimo darbų kokybę.

Soliarine plėvele tonuoti langai suteikia didesnį važiavimo komfortą ir leidžia taupyti energiją, nes plėvelė sumažina automobilio oro kondicionieriaus naudojimo poreikį, todėl mažėja važiavimo sąnaudos. Taip pat priekinių stiklų tamsinimas apsaugo nuo UV spindulių ir sudužusio stiklo subyrėjimo. Taip yra todėl, kad soliarinė plėvelė prilaiko sudužusį stiklą ir neleidžia jam subyrėti į atskiras dalis bei apsaugo jus ar keleivius nuo sužeidimų. Be to, tikrai verta investuoti į stiklų tamsinimą, nes tai suteikia papildomą apsaugą.