glassdrive

Pareiškimas dėl privatumo

2011 m. birželis

„Glassdrive“ siekia apsaugoti jūsų privatumą. Šiame pareiškime aprašomo veiksmai, kurių imantis siekiame apsaugoti jūsų privatumą lankantis mūsų svetainėje. Čia aprašoma, kokia asmeninė informacija yra renkama, kokiais tikslais šią informaciją naudojame ir ką galite padaryti dėl jos naudojimo. Čia taip pat pateikiami žingsniai, kaip mes siekiame apsaugoti jūsų asmeninę informaciją ir kaip galite peržiūrėti ir pataisyti savo asmeninę informaciją. Apsilankydami mūsų svetainėje sutinkate su informacijos rinkimu ir jos panaudojimu taip, kaip aprašoma šiame pareiškime dėl privatumo.

Mūsų renkama informacija

Informacija renkama tiesiai iš jūsų. Užtektų apsilankyti „Glassdrive“ svetainėje ir neįvesti jokių asmeninių duomenų. Kai kuriuose puslapiuose galima paklausti asmeninės informacijos, kad galėtumėme užsakytą suteikti paslaugą ar atlikti sandorį, kurio paprašėte. Rankama asmeninė informacija gali būti: • kontaktiniai duomenys, pvz., vardas ir pavardė, įmonės / organizacijos pavadinimas, el.    pašto adresas, telefono ir fakso numeriai ir fizinis adresas; • informacija apie jūsų įmonę ir darbo specifiką; • el. pašto rinkodaros pasirinkimai; • finansinė informacija (įskaitant kredito kortelės ar sąskaitos informaciją); • informacija apie jūsų tautybę ar šalį, kurioje gyvenate, kuri padėtų nustatyti, ar pagal    eksporto kontrolės apribojimus galite gauti informacijos apie kai kurias technologijas; • informacija, kuri padėtų pritaikyti ir imituoti lankymąsi mūsų svetainėje, įskaitant    prisijungimo ir techninius duomenis; • mūsų produktų ir paslaugų užsakymai ir pasiteiravimai dėl jų; • informacija, kuri padeda nustatyti, produktus ir paslaugas, kurie geriausiai atitinka jūsų    poreikius; • įvykio registracijos informacija ir jūsų komentaras apie mūsų svetaines ir produktų ir    paslaugų pasirinkimą. Nėra būtina pateikti bet kokią informaciją, tačiau jei to nepadarysite, gali būtų, kad mes negalėsime suteikti prašomos paslaugos ar įvykdyti sandorio

Informacija renkama automatiškai Renkame informaciją apie apsilankymą svetainėje įskaitant, kokius puslapius peržiūrėjote, persiųstų baitų skaičių, nuorodas, ant kurių paspaudėte, pasiektą turinį ir „Glassdrive“ svetinėse atliktus veiksmus. Taip pat renkame standartinę informaciją, kurią naršyklės siunčia į kiekvieną aplankytą svetainę, pvz., internetinį adresą (IP), naršyklės tipą ir nustatymus bei kalbą, operacinės sistemos duomenis, datą ir laiką, kada apsilankėte svetainėje ir iš kurios svetainės apsilankėte mūsiškėje. Šios informacijos su jūsų tapatybe nesiejame.

Kaip mes naudojame informaciją Paslaugos ir sandoriai Jūsų asmeninę informaciją naudojame teikdami paslaugas ir atlikti sandorius, kurių prašėte, pvz., suteikiame informacijos apie „Glassdrive“ produktus ir paslaugas, atsakome į klientų užklausas dėl paslaugų, imituojame naudojimąsi svetaine ir pan. Siekdami pasiūlyti nuoseklesnį bendravimą su „Glassdrive“, svetainėje surinkta informacija gali būti sujungiama su kitomis priemonėmis surenkama informacija.

Svetainės gerinimas Galime panaudoti asmeninę informaciją gerindami svetaines ir susijusius „Glassdrive“ produktus ir paslaugas arba siekdami padaryti svetaines patogesnes naudoti padarydami taip, kad nereikėtų tos pačios informacijos įvedinėti dar kartą arba pritaikydami svetaines jūsų pomėgiams ir interesams.

Ryšiai Jums leidus, galime naudoti svetainėje surinktą jūsų asmeninį informaciją, kad informuotumėme jus apie „Glassdrive“ siūlomas prekes ar paslaugas. Rinkdami informaciją, kuri gali būti panaudojama susisiekti su jumis ir informuoti apie mūsų produktus ir paslaugas, visada suteiksime galimybę atsisakyti tokios informacijos gavimo. Taip pat kiekviename išsiųstame el. laiške įterpiame nuorodą, kurią paspaudę galite atsisakyti tokios informacijos gavimo. Jei pasirinksite atsisakyti, išbrauksime jus iš atitinkamo sąrašo.

Paraiškos dėl darbo Kas susiję su darbo paraiškomis, galite teikti informaciją apie save, pvz., siųsti reziumė arba gyvenimo aprašymus (CV). Šią informaciją, svarstydami asmens įdarbinimą, galime naudoti visoje Glassdrive ir jos valdomose dukterinėse įmonėse bei filialuose. Informaciją kaupsime, kad galėtumėme susisiekti ateityje atsiradus poreikiui, nebent paprašysi to nedaryti.

Kaip mes naudojame slapukus ir žiniatinklio indikatoriai Slapukai – maži failai, kuriuos svetainės išsaugo standžiajame diske ar naršyklės atmintinėje. Jais naudodamiesi galime nustatyti kiek kartų apsilankėte svetainėje, kiek iš viso lankytojų apsilankė svetainėje, nustatyti ir išanalizuoti kaip naudotojai naudojasi svetaine (įskaitant internetinio reklamavimo efektyvumą), kaupti informaciją, kuria nurodote savo pasirikimus, ir kaupti techninę informaciją, kuri yra naudinga naudojantis svetaine. Naudodamiesi seanso slapukais (slapukai, kurie ištrinami pasibaigus seansui) galite išsaugoti naudotojo ID, naudoto profilio elementus, imituoti svetainės naršymą (ypač kas susiję su informacijos paieška ir užsakymais) ir kita naudinga informacija, padedančia administruoti seansą. Galite sutikti arba nesutikti priimti slapukų. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau dažniausiai galite keisti naršyklės nustatymus ir nesutikti priimti slapukų arba nustatyti, kad naršyklė jus įspėtų, kai kompiuteryje yra saugomas slapukas. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite išbandyti visų „Glassdrive“ svetainės ar kitų svetainių, kuriose apsilankysite, savybių. Mūsų svetainėse taip pat gali būti elektroninių vaizdų, kurie vadinami žiniatinklio indikatoriais (dar vadinami vieno pikselio paveikslėliais), kurias pasinaudoję galime suskaičiuoti kiek naudotojų apsilankė tuose puslapiuose. Žiniatinklio indikatorių galime patalpinti reklaminiame el. laiške arba naujienlaiškyje, kad žinutės buvo peržiūrėtos ir ar buvo elgiamasi taip, kaip buvo jose skatinama elgtis.

Jūsų asmeninės informacijos atskleidimas Be jūsų leidimo, išskyrus tuos atvejus, kurie aprašyti žemiau, mūsų svetainėse „Glassdrive“ suteikta asmenine informacija nebus dalijamasi už „Glassdrive“ ribų.

Atskleidimas paslaugų teikėjams „Glassdrive“ samdo kitas įmones, kurios veikia jos vardu, pvz., teikia svetainės priglobos paslaugas, siunčia informaciją, apdoroja sandorius ir analizuoja svetaines. Toms įmonėms suteikiame tik tokią jūsų asmeninės informacijos dalį, kuri būtina jiems teikti paslaugas. Šioms įmonėms ir jų darbuotojams nėra leidžiama jokiais tikslais naudotis gauta asmenine informacija.

Su sandoriais susijęs atskleidimas Vykdant kai kuriuos sandorius galime atskleisti dalį ar visą jūsų asmeninę informaciją finansų ir vyriausybinėms įstaigoms bei siuntas administruojančioms įmonėms ar pašto tarnyboms, jei tai būtina siekiant įvykdyti sandorį.

Atskleidimas, susijęs su įgijimu arba aktyvų išpardavimu Įvykus tam tikroms aplinkybės, dėl strateginių ar su verslu susijusių priežasčių Glassdrive gali nuspręsti parduoti ar įsigyti verslą, susijungti su kita įmone ar kitaip pertvarkyti verslą kai kuriose šalyse. Tokio sandorio metu asmeninė informacija gali būti atskleidžiama būsimiems pirkėjams ar jau įsigijusiems įmonę ar galime gauti ją iš pardavėjų. „Glassdrive“ siekia tokio sandorio metu tinkamai apsaugoti informaciją.

Atskleidimas dėl kitų priežasčių Galime atskleisti asmeninę informaciją, jei tai verčia padaryti įstatymai arba manydami, kad taip paklusime vietos įstatymams ar vykstantiems ir su mumis susijusiems teisiniams procesams, siekdami apsaugoti ir apginti mūsų teises ir nuosavybę, ar sukos tvarka siekdami apsaugoti bet kurio individo saugumą.

Saugumas „Glassdrive“ atsidavusiai siekia apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Naudojamės įvairiomis saugumo technologijomis ir procedūromis, padedančiomis apsaugoti asmeninę informaciją, kad jos nepasiektų, nepasinaudotų ir neatskleistų neįgalioti asmenys. Pavyzdžiui, jūsų pateiktą asmeninę informaciją saugome ribotą prieigą turinčiose kompiuterių sistemose, kurios įrengtos patalpose, į kurias įėjimas yra ribojamas.

Asmeninės informacijos peržiūrėjimas Kai kuriais atvejais apsilankę svetainės puslapyje, kuriame pateikėte asmeninę informaciją, galite peržiūrėti ir ją pataisyti. Visais atvejai galite pateikti prašymą peržiūrėti ir pataisyti svetainėje surinktą jūsų asmeninę informaciją arba paprašyti „Glassdrive“ jos nebenaudoti. Galime imtis veiksmų, norėdami patikrinti jūsų tapatybe, prieš suteikdami prieigą prie asmeninių duomenų. Galite padėti palaikyti tikslią informaciją pranešdami apie bet kokius pasikeitimus: adreso, telefono numerio ar el. pašto.

Sutikimas asmeninius duomenis persiųsti į kitas šalis Mūsų svetainėse surinkta asmeninė informacija gali būti nusiųsta į „čia nurodykite šalį“ arba į kitą valstybę, kurioje yra „Glassdrive“ filialų. Informaciją galime ten laikyti ir apdoroti. Nors asmeninę informaciją ginantys įstatymai tose šalyse gali skirtuos nuo įstatymų šalyje, kurioje gyvenate jūs, imsimės tinkamų veiksmų siekdami, kad jūsų informacija būtų apsaugota. Naudodamiesi mūsų svetainėmis ir suteikdami mums informacijos sutinkate, kad duomenys būtų persiunčiami už jūsų valstybės ribų.

Informacija apie vaikus „Glassdrive“ tikslingai nerenka informacijos iš vaikų ir neskiria bei netaiko svetainės vaikams.

Nuorodos į kitas svetaines Mūsų svetainėse gali būti nuorodų į kitas svetaines, pvz., į profesinių ar valdžios organizacijų svetaines ir nuorodų į straipsnius. Taip pat teikiame nuorodas ir trečiųjų šalių, teikiančių svetainės priglobos, palaikymo ir kurios veda internetinius mokymus, svetaines. Nors stengiamės teikti nuorodas tik į svetaines, kurios taip pat laikosi aukštų standartų ir gerbia privatumą, neatsakome už kitose svetainėse pateikiamą turinį, jų taikomą saugumą ar naudojamą privatumo politiką.

Šio pareiškimas dėl privatumo galiojimas Jei kyla klausimų dėl šio pareiškimo ar dėl to, kaip tvarkoma jūsų asmeninė informacija, susisiekite su mumis. Nieko nelaukdami imsimės spręsti jūsų klausimą ir bandysime pasiketi, kad abi šalys liktų patenkintos.

Pareiškimo dėl privatumo pasikeitimai „Glassdrive“ gali retkarčiais atnaujinti šį pareiškimą dėl privatumo. Taip padarę pakeisime „paskutinį kartą keista“ datą pareiškimo dėl privatumo pradžioje ir pabaigoje. Gausime jūsų sutikimą dėl bet kokių šio pareiškimo dėl privatumo atnaujinimų, kurie iš esmės praplečia asmeninės informacijos dalijimąsi ar naudojimą taip, kaip tai dar nebuvo numatyta šiame pareiškime dėl privatumo duomenų surinkimo metu.

2011 m. birželis