glassdrive

Automobilių stiklų keitimas

Jei įskilo ar įtrūko kuris nors automobilio stiklas, stiklo pažeidimą galima suremontuoti arba pakeisti stiklą nauju. „Glassdrive“ pirmiausia visada bandome suremontuoti, o kai reikia atlikti autostiklų keitimą, mes garantuojame, kad naudojame tik originalias dalis.

Kodėl automobilio stiklo keitimas yra svarbus

Mažas priekinio stiklo įtrūkimas ar įskilimas bet kuriuo momentu gali tapti dideliu įtrūkimu, o tai reiškia, kad jūsų ir keleivių saugumas sumažėja. Be to, automobilis su tokiu stiklu nepraeis techninės apžiūros. Automobilių stiklų keitimas kainuoja brangiau (tai priklauso nuo turimo draudimo), bet saugumas visada yra pirmoje vietoje. Priekiniam stiklui tenka iki 34 % transporto priemonės sąsūkos standžio. Suskilęs ar įtrūkęs priekinis stiklas susilpnina važiuoklę ir net gali pakeisti automobilio aerodinamines savybes. Automobilių stiklų keitimas atliekamas greitai ir nesudėtingai, o jūs ir vėl važiuosite saugiai.

Tik originalios atsarginės dalys

Jei manote, kad reikia naujo stiklo, kreipkitės į profesionalius mūsų montuotojus. Jie nustatys, ar reikia atlikti automobilio stiklo keitimą. „Glassdrive“ naudoja tik originalias atsargines dalis, kurios atitinka OEM standartus, kai reikia atlikti autostiklų keitimą. Tik naudodami originalias atsargines dalis galime atkurti originalią bet kurios transporto priemonės būklę.