glassdrive

Šoninio stiklo keitimas

Dažniausiai atliekamas šoninio stiklo keitimas. Daugeliu atvejų šoninio stiklo suremontuoti negalima. Stiklo remonto darbus galima atlikti tik ant laminuoto stiklo, kai du stiklo sluoksniai vienas su kitu yra sujungiami plastiko danga. Dauguma šoninių stiklų yra pagaminti iš grūdinto stiklo, kurį sudaro tik vienas stiklo skydelis. „Glassdrive“ profesionalūs montuotojai padės jums nuspręsti, ar stiklą galima suremontuoti, ar jį reikia keisti.

Šoninio stiklo keitimas: Tik originalios dalys

Pažeistas šoninis stiklas tik pablogina matomumą. Todėl vos pastebėję įtrūkimą ar įskilimą, leiskite jį patikrinti mūsų profesionaliems montuotojams. Dažniausiai pažeidimų suremontuoti negalima ir reikia keisti šoninį stiklą. Mūsų montuotojai įstatys naują šoninį stiklą, kuris bus toks pat kaip originalus.

Tik originalus automobilio gamintojo stiklas gali atkurti pradinę transporto priemonės būklę. Būtent todėl keisdami priekinius stiklus naudojame tik originalius (OEM) stiklus. Naudojame tik originalius automobilių stiklus ir gaminius, o darbus atlieka tik patyrę montuotojai, todėl galime užtikrinti darbų kokybę. Nesvarbu, ar reikia atlikti šoninio stiklo keitimą, ar tik suremontuoti, jūsų saugumas mums svarbiausias.