glassdrive

Priekinių autostiklų remontas

Priekinio stiklo įtrūkimas ar įskilimas yra mažesnis nei 2 euro centų moneta? Ir šis pažeidimas nepatenka į vairuotojo regos lauką? Pažeidimą suremontuoti galime per 20–30 min. Jei esate apsidraudę, daugeliu atvejų priekinių autostiklų remontas atliekamas nemokamai ir paprastai remontas neturi įtakos kaupiamajai draudimo nuolaidai.

Priekinio automobilio stiklo remontas. Taupykite laiką ir pinigus

Jei jūsų stiklas pažeistas, leiskite jį apžiūrėti mūsų profesionaliems montuotojams. Mūsų profesionalūs montuotojai padės jums nuspręsti, ar priekinį stiklą galima suremontuoti, ar jį reikia keisti. Atlikus tinkamą priekinio stiklo remontą galima išvengti jo keitimo. Remontas yra greitas (trunka 20–30 minučių) ir ekonomiškas.

Kodėl priekinio autostiklo remontas svarbus

Priekinis stiklas yra svarbi automobilio konstrukcijos dalis. Įskilęs ar įtrūkęs priekinis stiklas turi įtakos automobilio konstrukcijai, o kartu jūsų pačių ir keleivio saugumui. Priekinio automobilio stiklo remonstas būtinas, jei norite saugiai važiuoti.

Abejojate, ar reikalingas tik priekinio stiklo remontas, ar jį reikėtų keisti? Mūsų profesionalūs montuotojai padės jums nuspręsti.