glassdrive

Stiklo įtrūkimo remontas

Dėl vairuotojo matymo zonoje esančio įtrūkusio priekinio stiklo gali būti, kad jūsų transporto priemonė nepraeis kasmetinės techninės apžiūros, bet ar žinojote, kad įtrūkimas turi įtakos automobilio konstrukcijai? Priekiniam stiklui tenka iki 34 % transporto priemonės sąsūkos standžio? Mažas priekinio stiklo įtrūkimas bet kuriuo momentu gali tapti dideliu įtrūkimu, o tai reiškia, kad jūsų ir keleivių saugumas sumažėja. Todėl vos pastebėję įtrūkimą, leiskite jį patikrinti mūsų profesionaliems montuotojams.

Remontuoti ar keisti įtrūkusį priekinį stiklą?

Dažniausiai mažą įtrūkimą galima suremontuoti, kai jis nedidesnis nei 2 euro centų monetos dydžio ir nepatenka į vairuotojo matymo lauką. Kai kuriais atvejais stiklo įtrūkimo remontas neįmanomas. Tuomet priekinį stiklą reikia pakeisti. Keitimas kainuoja brangiau, bet tai daryti verta, nes jūsų pačių ir keleivių saugumas yra pirmoje vietoje.

Nežinote, ar reikia remontuoti priekinį stiklą ar jį pakeisti? Mūsų ekspertai visada jums patars. Pirmiausiai visada bandome suremontuoti. Jei esate apsidraudę, daugeliu atvejų priekinio stiklo remontas atliekamas nemokamai ir paprastai remontas neturi įtakos kaupiamajai draudimo nuolaidai. Trumpai tariant, atliekant stiklo įtrūkimo remontą taupomi pinigai, laikas ir toks remontas yra paprastas.