glassdrive

Teisinė atsakomybė

Autorių teisės

 

Šioje svetainėje naudojami prekių ženklai ir logotipai yra „SAINT-GOBAIN AUTOVER“ ar jo grupės įmonių registruoti prekių ženklai. Jų paminėjimas jokiu būdu nesuteikia ir neleidžia naudoti šių prekių ženklų. Norint išvengti kopijavimo pavojaus, šie prekės ženklai negali būti naudojami be išankstinio rašytinio atitinkamo savininko sutikimo.

 

Tinklalapio informaciją galima atsisiųsti, atkurti ir atspausdinti, jei:

 

• jis naudojamas tik asmeniniais tikslais, bet ne komerciniais tikslais;

 

• informacija nekeičiama;

 

• Atkuriant informaciją, nurodomos „SAINT-GOBAIN AUTOVER“ autorių teisės. Griežtai draudžiama naudoti informaciją kitais būdais be aiškaus leidimo SAINT-GOBAIN AUTOVER. Atsakomybė

 

Informacija skelbiama šioje svetainėje, kokia ji buvo paskelbimo metu. SAINT-GOBAIN AUTOVER nesuteikia nei aiškių, nei numanomų garantijų ir neprisiima atsakomybės už šios informacijos naudojimą. SAINT-GOBAIN AUTOVER neatsako už tinklalapyje esančios informacijos tikslumą, galimas klaidas ar neišsamumą. Vartotojas yra visiškai atsakingas už tokios informacijos naudojimą. „SAINT-GOBAIN AUTOVER“ pasilieka teisę bet kada pakeisti interneto svetainę ir ją atnaujinti. SAINT-GOBAIN AUTOVER neatsako už jokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, atsirandančius dėl tinklalapyje skelbiamos informacijos.

 

Vartotojas įsipareigoja neteikti šioje svetainėje paskelbtos informacijos. To nepadarius, gali būti taikoma civilinė atsakomybė arba bausmė. Vartotojas įsipareigoja per šią svetainę neperduoti neteisėtos informacijos, kuri neatitinka viešosios teisės arba yra įžeidžiančio turinio.

 

Kadangi SAINT-GOBAIN AUTOVER nekontroliuoja SAINT-GOBAIN AUTOVER grupės bendrovių svetainių, susietų su šiuo puslapiu, SAINT-GOBAIN AUTOVER neprisiima jokios atsakomybės už šių svetainių turinį. Už juos atsako tik vartotojas.

 

Svarbu: žinutės, kurias siunčiate mums internetu, gali būti perimamos internete. Kol mūsų nepasieks, jų konfidencialumas nėra garantuojamas.