glassdrive

Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maža informacija, kurią jūsų naršyklė išsaugo jūsų kompiuteryje, kai lankotės mūsų svetainėje. Šioje svetainėje naudojame slapukus.

Koks yra šių slapukų tikslas?

Slapukai padeda mums prisiminti jūsų nustatymus ir nuostatas. Jei nenorite, kad jūsų naršyklėje būtų saugomi slapukai jūsų kompiuteryje, galite jį išjungti. Instrukcijas, kaip keisti naršyklės nustatymus, žr. Pagalbos mygtuką arba „Pagalba“ arba „Pagalba“ įrankių juostoje daugumai naršyklių. Nors galite aplankyti svetainę, net jei išjungėte slapukus, tam tikros paslaugos ar svetainės dalys gali neveikti taip, kaip tikėtasi. Atsisakius slapukų apribojama, kaip galite naudoti mūsų svetainę ir paslaugas. Savo leidimu jūsų kompiuteryje laikysime stebėjimo slapukus.

Šiuos slapukus naudojame tam, kad prisimintumėte, kuriuos puslapius aplankėte. Tai padės mums sujungti savo elgesio internete pobūdį. Šis profilis nesusijęs su jūsų vardu, adresu, el. Pašto adresu ar kita panašia informacija.

Ar slapukai žino, kas aš esu?

Ne. Slapukas nesaugo jūsų vardo, adreso, amžiaus ar kitos asmeninės informacijos. Slapukai prisimins tik informaciją, kurią surenkate savo naršymo elgsenoje dėl savo pageidavimų ir interesų.

Funkciniai ir nefunkciniai slapukai

Yra dviejų tipų slapukai: funkcinis ir neveikiantis. Funkciniai slapukai yra būtini norint tinkamai veikti tinklavietėje arba užtikrinti, kad norima informacija būtų rodoma greitai ir tiksliai kiekvieną kartą apsilankius mūsų svetainėje. Tokiu būdu nereikia iš naujo įvesti savo duomenų, vėliavos nuostatų ar keisti nustatymus, pavyzdžiui, kitame apsilankyme. Nefunkciniai slapukai nurodo, kiek lankytojų aplankė mūsų svetainę ir kaip jie naudojosi mūsų svetaine. Ši informacija padės mums patobulinti svetainę. Šie failai bus automatiškai išnykę, kai uždarysite interneto naršyklę arba liksite kompiuteryje iki 12 mėnesių nuo paskutinio apsilankymo.

Pavyzdžiui, funkcinių slapukų tikslas yra:

• prisiminti prisijungimo informaciją;

• apsaugoti prisijungimo informaciją;

• Užtikrinti nuoseklią svetainės išvaizdą.

Pavyzdžiui, nefunkcinių slapukų (analizės slapukų) tikslas yra:

• Apsilankykite svetainės lankytojai;

• Įrašykite informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine;

• Padarykite savo svetainės darbą sklandžiau;

• Padarykite savo svetainę patogesnę lankytojams.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir slapukus, apsilankykite www.youronlinechoices.com.

Slapukų sąrašas

Šioje lentelėje pateikiama informacija apie tai, kokie slapukai naudojami „Saint-Gobain Autover“ svetainėje. „Saint-Gobain Autover“ taip pat bendradarbiauja su kitomis įmonėmis, kurios taip pat gali saugoti slapukus mūsų svetainėje, kad jie galėtų naudotis siūlomomis paslaugomis. Jei norite gauti daugiau informacijos apie šių paslaugų teikėjų slapukus arba atsisakyti jų, perskaitykite šią atskirų šių šalių privatumo politikos santrauką.

Slapuko pavadinimas

_utma, _utmb, _utmc, _utmz: šie slapukai saugo informaciją apie tai, kiek kartų vartotojas lankėsi svetainėje, koks yra šių apsilankymų šaltinis ir kiek laiko lankytojas praleido svetainėje ir konkrečiuose puslapiuose. Pasak „Google“, šie slapukai nesaugo asmeninės informacijos.

has_js: mūsų svetainės valdymo programinė įranga „Drupal“ automatiškai generuoja šiuos slapukus, kad prisimintų naudotojo svetainės rodymo nuostatas; šiuose slapukuose nėra asmeninės informacijos.